piątek, 5 sierpnia 2016

O MNIE

                                O MNIE
Mam na imię Klaudia
Wiek?  Zazwyczaj wyglądam na młodszą niż jestem kiedyś bardzo mnie to denerwowało ale z biegiem czasu nawet to w sobie polubiłam . I uważam to za mój atut :) 
Jaka jestem ? Dla osób, które nie bardzo mnie znają cicha, spokojna, nieśmiała,  jednak z czasem otwieram się na ludzi . Wciąż gonie za niespełnionymi marzeniami , jednym z nich było właśnie założenie bloga na którego od kilku dobrych lat nie mogłam się zdecydować. A może brakowało mi odwagi ?  Ale o tym innym razem . 
Moje zainteresowania modą towarzyszą mi chyba od zawsze . Już jako mała dziewczynka kochałam przebieranki . W podstawówce moją ulubioną zabawą było projektowanie ubrań na kartce bądź w zeszycie a później dzieliłam się tym z koleżankami . I tak zrodziła się we mnie pasja która trwa do dziś :)  Interesuje mnie moda, fajne ciuchy i komponowanie ciekawych stylizacji .  Zwracam w nich szczególną uwagę na kolorystykę , i oryginalność i oczywiście muszę się w nich czuć dobrze. Bo najważniejsze to być sobą w tym wszystkim. Większość ubrań kupuję w second-handach,ale chętnie odwiedzam też centra handlowe i mniejsze sklepiki.  Z przyjemnością śledzę najnowsze trendy w internecie i gazetach , w poszukiwaniu inspiracji oraz własnego stylu .  Czyli krótko mówiąc to wszystkie informacje które  są wam są potrzebne by mnie trochę poznać . Więcej dowiecie się śledząc mojego bloga. 

1 komentarz: